چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397 - 08 شعبان 1439
تاریخ : چهارشنبه 13 مرداد 1395     |     کد : 6

دومین تور صنعتی بارویکرد آشنایی با فرایند تولید تجهیزات پزشکی

دومین تور صنعتی بارویکرد آشنایی با فرایند تولید تجهیزات پزشکی

گزارش تورصنعتی شهرک سلیمی و رجائی ,شهر تبریز توسط مرکزرشدفناوری تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

 

     دومین تور صنعتی بارویکرد آشنایی با فرایند تولید تجهیزات پزشکی توسط مرکز رشد با همکاری شرکت شهرک های صنعتی وفن بازار استان آذربایجانشرقی در هفته اول مرداد ماه برگزارگردید.

در جریان این بازدید که جمعی از فن آوران مرکز رشد به همراه مسئولین محترم دو سازمان حضور داشتند از شرکت سینا حمد آریا واقع در شهرک صنعتی سلیمی بازدید به عمل آمد.

دکتر غضنفری مدیر عامل محترم آن واحد صنعتی گزارشی از تاریخچه تاسیس و محصولات ارائه دادند و همچنین بازدیدی از خط تولید محصول جدید با نام تجاری آریانا صورت پذیرفت.

در ادامه بازدید از دو کارخانه سهند کیوان و هواسان بازدید به عمل آورده شد .مهندس قاسم بگلو مدیر عامل محترم شرکت سهند کیوان در حین بازدید از خط تولید استابلایزر صنعتی تجربیات ارزنده ای در اختیار فن آموزان گذاشتند.

در پایان دکتر هاشمی اقدم رئیس مرکز رشد تجهیزات پزشکی در حین بازدید از محصولات شرکت هواسان از ادامه برنامه های بازدید در هفته آینده از سایر مراکز داخل و خارج از استانی خبر دادند.در ضمن دکتر شریف زاده مدیرعامل محترم شرکت هواسان اطلاعات مفیدی در ارتباط با نحوه مدیریت و تولید ارائه نمودند.نوشته شده در   چهارشنبه 13 مرداد 1395  ساعت  10:27   توسط   امیر قهرمانی   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :